THE CHOSEN: Pierwsze spotkanie – zapraszamy na premierę serialu do kina w Dąbrowie Górniczej

przez Wojownik

The Chosen – światowy hit, o którym miliony ludzi nie przestają mówić. Pierwszy wielosezonowy serial o życiu Jezusa oparty na prawdziwych historiach. Pokazuje Ewangelię oczami osób, które znały Go osobiście.

Charyzmatyczny rybak walczący z długiem, piękna kobieta zmagająca się z demonami i utalentowany księgowy wykluczony ze społeczeństwa. Oni jako pierwsi spotykają Jezusa, który dokonując cudów, rozpoczyna swoją misję, aby zmienić świat. Jeszcze nie wiedzą, że to początek globalnej rewolucji, która rozpocznie nową erę w historii.

The Chosen to opowieść o najbardziej wpływowej osobie świata. Skupia się na relacjach Chrystusa z ludźmi z różnych warstw społecznych. Twórcy pokazują znane opowieści, ale w całkowicie nowej perspektywie.

The Chosen jest największym projektem medialnym wszech czasów finansowanym przez społeczność. Do tej pory przetłumaczony na 56 języków, z 423 000 000 wyświetleń, konsekwentnie utrzymuje się w rankingu 50 najlepszych aplikacji streamingowych iOS i Android.
Pierwsze dwa sezony, które do tej pory się ukazały, zbierają bardzo pozytywne recenzje w najpopularniejszych serwisach filmowych (IMDb – 9,4/10; Rotten Tomatoes – 100%; Filmweb – 9,2/10).

Zapraszamy Państwa na inaugurację kinową tego serialu – w najbliższą sobotę o godz. 12.30 (zbiórka przed kinem o 12.10) do kina HELIOS w Dąbrowie Górniczej w Centrum Handlowym POGORIA, gdzie wyświetlone zostaną trzy pierwsze odcinki pierwszego sezonu:
1. Wezwałem Cię po imieniu
2. Szabat
3. Jezus kocha dzieci
Dla wejścia grupowego promocyjna cena biletu – 15 złotych. Zapraszamy!

Więcej szczegółów o filmie na stronie dystrybutora filmowego – Rafael Film (zobacz) i na polskiej stronie serialu (zobacz).

Możesz także polubić

Zostaw komentarz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Akceptuj Dowiedz się więcej