Svētā Jāzepa aplis

izmantojot Warrior
Koło św. Józefa jest inicjatywą mającą na celu modlitewną pomoc osobą konającym. W odpowiedzi na apel Pana Jezusa w Dzienniczku św. Faustyny, że wielu ludzi idzie do piekła ponieważ nikt się za nich nie modli. Koło św. Józefa zostało utworzone dla ratowania właśnie tych dusz.
Jeśli zostaniesz członkiem koła św. Józefa będziesz otrzymywał SMS z imieniem osoby, która jest umierająca lub znajduje się w stanie bezpośredniego zagrożenia życia. Imiona tych osób są przesyłane przez członków Koła oraz w większości przez osoby personelu medycznego: pracownicy SOR, pielęgniarki środowiskowe. Członkowie otrzymują tylko imię danej osoby i w ramach możliwości otaczają tą osobę swoją modlitwą.

Jeśli chcesz zostać włączony do naszej inicjatywy wyślij pod numer telefonu (508 718 811) swoje dane (tj. Imię Nazwisko), a osoba koordynująca będzie do Ciebie wysyłać SMS z imieniem osoby konającej.

Dzisiaj modlimy się za dusze: 

Michała, Józefa, Ilony, Stanisława, Zbigniewa, Joanny, Krzysztofa, Herberta, Franciszka, Tomasza, Ireneusza, Marty, Weroniki, Zbigniewa, Zbigniewa, Barbary, Zbigniewa, Jolanty, Jacka i Małgorzaty

Jums var arī patikt

Atstājiet savu komentāru

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Izmantojot vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Pieņemt Uzzini vairāk