Ksiądz Piotr Glass

przez Wojownik

Piotr Glass jest bardzo znanym księdzem katolickim i byłym egzorcystą, który przez ponad 20 lat swojej posługi duszpasterskiej zyskał sympatię, zaufanie i szacunek wielu wiernych w Polsce i za granicą, szczególnie na Wyspach Brytyjskich, gdzie na co dzień pełni posługę w diecezji w Portsmouth. Z udziałem Piotra Glassa powstały dwie książki: „Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu” oraz „Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych”.

Piotr Glass urodził w Rabce, studia ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, natomiast od ponad dwudziestu pięciu lat pracuje głównie za granicą – na co dzień pełni posługę duszpasterską na południu Wielkiej Brytanii, w diecezji Portsmouth, jednak często wraca do Polski, gdzie zawsze witają go tłumy wiernych. Ksiądz Piotr Glas jest bowiem znanym rekolekcjonistą, często prowadzi również konferencje, głosi kazania i odprawia msze, chętnie wypowiada się również w mediach na związane z wiarą katolicką tematy. Ksiądz Glass przez prawie dziesięć lat, oprócz pełnienia swoich codziennych obowiązków, był również egzorcystą – o swoich przeżyciach z czasów aktywnej i najcięższej walki z demonami oraz szatanem wielokrotnie opowiadał podczas wywiadów oraz w swoich publikacjach.

Ksiądz Piotr Glass jest równie dobrze znany z silnego kultu Matki Boskiej i ze swoich często kontrowersyjnych poglądów, które niejednokrotnie były przedmiotem dyskusji w internecie, również tych z udziałem przedstawicieli polskiego Episkopatu.

Zobacz także: Książki księdza Piotra Glassa

https://www.youtube.com/watch?v=rmgn1nvUAOU

Zostaw komentarz

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Akceptuj Dowiedz się więcej