Zaadoptuj nieprzyjaciela Kościoła 15 sierpnia – 24 grudnia

Aktualności Inicjatywy
DZIECI BOŻE, DZIECI MARYI, CHRZEŚCIJANIE!!!

W tym trudnym czasie w jakim przyszło nam dzisiaj żyć, nie bądźmy obojętni na zło szerzące się dookoła nas. Coraz więcej ludzi na całym świecie oddala się od Serca Jezusa Chrystusa. Jedni czynią to z wyboru, inni nieświadomie. Pomóżmy im tym szturmem modlitewny uwolnić się z sideł zła.

Jezus Chrystus nas potrzebuje – pokażmy więc, że potrafimy nie tylko brać, ale też dawać. Przyłączmy się do akcji modlitewnej nazwanej :
” Zaadoptuj nieprzyjaciela Kościoła”.

Kochani, od 15 sierpnia do 24 grudnia możemy zrobić największy na Świecie szturm modlitewny w intencji nieprzyjaciół kościoła. Módlmy się za tych którzy próbują walczyć z Kościołem Jezusa Chrystusa – bo to przede wszystkim ludzie biedni duchem, którzy nie poznali wielkiej Miłości Jezusa Chrystusa.

Prośmy Pana Jezusa, aby wskazał każdemu z nas nieprzyjaciela Kościoła za którego będziemy się modlić przez ponad 4 miesiące. Zwyciężymy wspólnie modlitwą oraz dobrocią i tylko Pan Jezus wraz z całym Niebem, będzie wiedział za kogo się modlimy. Modlitwa Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwa św. Ojca Kolbe „O Maryjo, bez grzechu poczęta”, będzie kruszyła kamień okalający serce nieprzyjaciela kościoła.

Modlitwie Błogosławi ks abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański, przewodniczący Episkopatu Polski, ks. bp Szymon Stułkowski oraz ks bp Stanisław Jamrozek z Metropolii Przemyskiej.

Pamiętaj, Twoja modlitwa może zmienić świat. Nie bądź obojętny do wezwanie Pana, przyłącz się do wielkiego szturmu modlitewnego!